J. Chovanec +420 604 719 526
Po - Pá: 7 - 17 hod
info@jkbmontplus.cz

Nejsme jen obchodnícimy hodnoty
neprodáváme, my hodnoty vytváříme!

Společnost JKBmont plus, s. r. o. byla založena roku 1999. V počátcích jsme se zabývali montážemi stěnových a střešních plášťů průmyslových objektů.
S rozšiřujícími poptávkami jsme založili společnost zabývající se komplexní dodávkou hal a průmyslových objektů. V další fázi to byly zámečnické práce.
 
Mnohaletá praxe v oboru, desítky realizovaných projektů a stovky spokojených zákazníků jsou zárukou vysokého standardu v naší společnosti.
Velmi si zakládáme na kvalitní, dobře odvedné práci. Jak již napovídá slogan, my objekty nepřeprodáváme, ale vyrábíme a dodáváme je od prvního výkopu, až po závěrečné předání.
obrazek s ramem1
obrazek s ramem2
obrazek s ramem3
ikon halavelka

Stavíme haly již od roku 1999

Jsme již 20 let na trhu montovaných, průmyslových objektů a hal. Díky svým zkušenostem dokážeme nabídnout komplexní dodání služby, kterou vám dodáme v předem dohodnutém termínu. Pokud tedy řešíte nedostatek pracovních či skladových prostor, neváhejte nás kontaktovat.
ikona zakaznici

Desítky spokojených zákazníků 

Díky širokému spektru našich klientů a desítkám spokojených zákazníků, nebudete muset kromě zadání požadavků a následné poptávky řešit nic jiného. Nabízíme realizaci typizovaných nebo atypických rozměrů a typů konstrukcí dle vašich přání.
ikon naklic

Kompletní řešení vám dodáme na klíč

Ať už si zvolite konkrétní řešení stavby haly nebo ještě nemáte jasnou představu o typu, velikosti a konstrukčních detailech projektu, radí vám zodpovíme vaše dotazy a nabídneme vám ideální řešení pro vaše potřeby. Zajistíme komplexní projekt od zaměření stavby až po nutné vnitřní vybavení hal, včetně technického zázemí a vnitřního vybavení. Naše služby také zahrnují zámečnické práce.
helma ikon obrys

Kdo jsme ?

Jsme společnost s ručením omezeným, zabývající se stavbou a dodadání hal a průmyslových objektů. Dodáváme kompletní řešení od zemních prací až po technické vybavení.
specializace ikon obrys

Na co se specializujeme?

Specializujeme se na stavbu halových objektů, skladových prostor, ale i administrativních budov, školicích center a v neposlední řadě také na komerční objekty zahrnující např. autosalony nebo výrobny. Provádíme také rekontrukce objektů a střech, a to jak zděných, tak montovaných objektů.
partneri ikon obrys

Kdo jsou naši zákazníci?

Naši zákaznící a jejich požadavky, tvoří širokou paletu různých komerčních, školicích, administrativních objektů, ale i škol, školících center, zemědělských objektů a skladů. Dodáváme také zamečnické výrobky pro bežné použítí, jako např. ocelové brány, ploty, ocelové zábradlí, schodiště, garážová stání, přístřešky a markýzy...

NAŠI PARTNEŘI

  • kingspan
  • trimo
  • marceglia
  • balex
  • isopa
  • arpanel
  • paneltech
  • rukki

JKBmont plus, s.r.o.

Nezdenice 258
687 32
IČ: 25539019
DIČ: CZ25539019
Jiří Chovanec: +420 604 719 526
ikona emailinfo@jkbmontplus.cz
ikona hodinyPo - Pá: 7.00 - 17.00 hod